Drukowanie na najwyższym poziomie

bardzo wydajne tusze do hp

Tworzenie wysokiej jakości dokumentów do codziennego użytku nie jest takie proste jak się wydaje. Jeśli zależy nam na barwnych wydrukach, bez wyblakłych pól i plam, wybierzmy najlepszą jakość oraz niezawodność. Intensywne kolory na grafikach, doskonale widoczne detale, schludne i równe litery w wydrukach zapewnimy sobie jeśli skorzystamy oryginalnego wkładu atramentowego HP, zabezpieczonego przed podrabianiem oraz wyposażonego w funkcję monitorowania o niskim poziomie atramentu. Dzięki niemu możemy być pewni, że otrzymamy zadowalające wydruki w domu, szkole czy pracy.

Atramentowe wkłady drukujące HP

Oryginalny tusz hp 652 to nowy, nieregenerowany kartridż dedykowany do bezpośredniej, bezproblemowej instalacji w drukarce bez konieczności zmiany układu chipowego. Według badań producenta Hewlett-Packard, znanego również pod skrótem HP, wybór tuszu hp 652 oznacza niższy koszt eksploatacji, większą niezawodność oraz ograniczenie strat. Czarny tusz hp 652 to aż 22 pl kropli czarnego, pigmentowego atramentu z pomocą, którego jesteśmy wydrukować do 360 stron dokumentów. Takie rozwiązanie okaże się nieocenione podczas drukowania kilkadziesiąt kopii jednego pisma, zdjęcia, projektu czy grafiki. Wydruki wykonane oryginalnymi tuszami HP mogą stać się prawdziwą wizytówką Twojej firmy. Każda kolejna kartka, zadrukowana tym i innym tuszem HP, jest tak samo barwna i czytelna, jak poprzednia.

Wysoka jakość druku w atrakcyjnej cenie

Niezwykle ważna jest trwałość wydruków, która w oryginalnych wkładach HP jest do 50 razy dłuższa niż w przypadku zamienników dostępnych na rynku, sprawdź sam! Drukowanie tego, czego potrzebujesz w atrakcyjnej cenie jest w zasięgu ręki. Wszystko za sprawą oryginalnych wkładów HP, dzięki którym możesz liczyć na spójne rezultaty, z których z pewnością będziesz zadowolony. Zapewnij sobie najwyższą jakość druku w domu, szkole i pracy, korzystając z wkładów atramentowych dedykowanych do konkretnej drukarki HP i zaprojektowanych z myślą o stale doskonałych wydrukach.