Wielofunkcyjne urządzenie do codziennych potrzeb

HP Deskjet 2130 to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie o kompaktowych rozmiarach dedykowane do kserowania, kopiowania, ale i drukowania. Urządzenie w trybie Draft pozwala na drukowanie w czerni z prędkością 20 stron na minutę, a w kolorze osiąga szybkość 16 stron na minutę. Ponadto urządzenie pozwala na szybki wydruk plików i zdjęć bez konieczności kopiowania ich na dysk komputera z pomocą interfejsu USB. Do urządzenia wielofunkcyjnego HP 2130 możesz podłączyć np. dysk twardy lub pendrive, Dzięki tej funkcjonalności zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Za proces druku przy tym modelu odpowiadają dwa wkłady – tusz hp 2130 czarny i kolorowy tusz hp 2130 wersji standardowej i XL.

Hewlett-Packard – jakość, której możesz zaufać

Czym charakteryzują się te tusze? Wkłady atramentowe Hewlett-Packard wyróżniają się zwiększoną pojemnością, wysoką jakością i niezawodności, dzięki czemu otrzymujemy najwyższy poziom drukowanych treści. W praktyce zaś, czarny tusz hp 302 to ostry, czytelny tekst i linie, który bez problemu współpracuje z tuszem kolorowym w drukarce atramentowej. Z kolei kolorowy wkład atramentowy sprawia, że drukowane fotografie, loga i wzory są drukowane w bogatych kolorach, które sprawdzają się w szkole, pracy i domowym zastosowaniu. Standardowa pojemność tuszu 3,2 ml polecana jest w przypadku drukowania sporadycznego. Z kolei 8,5 ml tuszu to wysoka wydajność, zapewniająca aż 480 stron, przez co może być rzadziej wymieniany.

Atramentowe wkłady – ekonomiczne rozwiązanie

Oryginalne tusze HP 2130  – https://www.drtusz.pl/tusze-do-hp-deskjet-2130-oryginalne-c-10222045052.html to ekonomiczne, a zarazem wysokiej jakości rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Warto wykorzystać w pełni możliwości drukarki i atramentu HP i drukować wszystkie wymagane zdjęcia i dokumenty w wysokiej jakości na potrzeby domowe, szkolne czy pracownika w biurze. Dzięki oryginalnym wkładom HP dostosowanym do stylu życia, rozrywki i drukowania użytkowników tej marki można w prosty sposób zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wyeliminować ewentualne problemy. Z marką HP możesz liczyć na spójne, wysokiej jakości rezultaty, których oczekujesz na co dzień