Drukowanie z marką Hewlett-Packard

druk w kolorze jest najlepszyJeśli szukasz niezawodnego rozwiązania, które jest kompatybilne z urządzeniami HP, postaw tylko na oryginalne tusze atramentowe tej marki. HP 302 to czarny tusz, który jest kompatybilny m.in. z urządzeniami HP: DeskJet 1110, 2130, 3630, OfficeJet 3830, 4650 i Envy 4520. Z ich pomocą otrzymamy wysokiej jakości wydruki z ostrym, czarnym tekstem i liniami. Oryginalny, nieregenerowany tusz HP 302 w kolorze czarnym, ściśle współpracuje z tuszem kolorowym w drukarce atramentowej. Dostępny jest on w dwóch wariantach – standardowej po 3,5 ml, ale i powiększonej HP 302XL po 8,5 ml. Tusz dostępny jest również w wersji kolorowej, z pomocą którego otrzymamy wysokiej jakości wydruki, takie jak np. kilkadziesiąt kopii jednego pisma, grafiki, fotografii czy projektu. Tusze HP zarówno czarne, jak i kolorowe pozwolą z pomocą urządzeń drukujących HP drukować na zarówno w domu, pracy czy szkole.

Profesjonalne wydruki w atrakcyjnej cenie

Wysokiej jakości wydruk może stać się najlepszą wizytówką Twojej firmy. Czarny wkład atramentowy HP 302 o wydajności 190 stron przy 5% pokryciu to objętość kropli atramentu: 22 pl. Oryginalne tusze Hewlett-Packard dostosowane są stylu życia, rozrywki użytkowników tej marki, dlatego z ich pomocą możemy łatwo zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wyeliminować ewentualne problemy pojawiające się podczas drukowania. Z HP otrzymujesz wysokiej jakości rezultaty, które sprawdzą się bez wątpienia w domu, podróży czy do innych potrzeb.

Nowoczesne rozwiązania dla każdego

Czarny i kolorowy wkład atramentowy HP 302 oferuje najlepsze wydruki oraz łatwe w obsłudze funkcje za przystępną cenę. Z pomocą tego wkładu możliwe jest drukowanie dokumentów z czarnym tekstem najwyższej jakości o wyraźnych, odpornych na blaknięcie kolorowych obrazów. Ponadto, wybierając produkty Hewlett-Packard masz pewność, że są one zabezpieczone przed podrabianiem oraz wyposażone w funkcję ostrzegania o niskim poziomie atramentu. Takie rozwiązania zapewniają bezproblemowe działanie i najlepsze rezultaty w drukowaniu, na których zawsze można polegać.