Epson ecotank l3151 – urządzenie 3 w 1 z Wi-Fi Direct

Epson Ecotank L3151 to drukarka, skaner oraz kopiarka w jednym. Połączenie trzech funkcji sprawia, że jest to model, który odpowie na potrzeby każdego, kto nie chce lub nie może wyposażyć się we wszystkie urządzenia oddzielnie. Poza tymi zaletami wspomniany przedstawiciel serii Epson Ecotank pozwala łączyć się przez Wi-Fi Direct. Obsługa przychodzi z łatwością, nawet jeżeli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Wszystko, czego potrzeba w domowym biurze

Drukowanie i skanowanie to tak naprawdę codzienność osób stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie. Urządzenia Epson oznaczone symbolem L3151 są odpowiedzią na potrzeby osób potrzebujących rozwiązania kompaktowego, a zarazem gwarantującego wysoką jakość kolorowego druku.

Epson Ecotank L3151 wyposażony został w drukarkę atramentową z systemem ITS. Pojemniki na tusz są zespolone z obudową, co zapewnia stabilność w trakcie transportu. Produkt wyróżnia się obecnością wbudowanego modułu Wi-Fi, który może działać jednocześnie z włączonym Wi-Fi Direct.

Pojemność tacy odbiorczej na papier wynosi 30 arkuszy zwykłego papieru. To ilość, która w zupełności wystarczy na sprawy związane z drobnymi formalnościami. Zadeklarowana przez producenta liczba stron, jaką można wydrukować w czerni i bieli po uzupełnieniu atramentu wynosi do 8000 stron. W kolorze – do 6500 stron.

Parametry Epson Ecotank L3151, na które warto zwrócić uwagę

Urządzenie wielofunkcyjne Epson Ecotank L3151 posiada szereg parametrów, których nie można pominąć w trakcie porównywania go z innymi produktami. Firma Epson w tym modelu oferuje następujące parametry:

  • drukarka atramentowa z funkcją skanera i ksero,
  • wydruk w rozdzielczości do 5,760 x 1,440 PX,
  • szybkość druku 10 stron na minutę w czerni i bieli, 5 stron na minutę w kolorze,
  • przyjmowane formaty: A4, A6, A5, B5, koperty, listy oraz zdefiniowane przez użytkownika,
  • waga 3,9 kg,
  • kolor obudowy czarny.

Drukarka Epson ecotank l3151 dostępne na stronie https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-ecotank-l3151-p-14242.html